Emirates ve Sabre, yeni bir dağıtım sözleşmesine imza attılar

Dünyanın en büyük uluslararası hava yolu şirketlerinden Emirates ile global seyahat sektörüne güç katan, önde gelen yazılım ve teknoloji firması Sabre Corporation, uzun süreli ve dünya çapında geçerli olan yeni bir dağıtım sözleşmesine imza attılar.
Yeni sözleşme uyarınca, Sabre bağlantılı seyahat acenteleri, Sabre'ın global dağıtım sistemi (GDS) üzerinden, artık Emirates içeriklerine erişim sağlayabiliyorlar. Bunun yanı sıra Emirates, Sabre GDS üzerinden NDC (Yeni Dağıtım Yetkinliği) tekliflerini oluşturarak dağıtımını yapacak.

"Sabre ile bu dağıtım anlaşmasını imzalamış olmaktan dolayı çok mutluyuz" diyen Emirates CCO'su (Ticari İşler Direktörü) Adnan Kazım sözlerine şöyle devam etti: "Yeni sözleşme, acentelerimizin ihtiyaçlarını karşılamamızda bize destek olacak. Acentelerimiz, esneklik ve daha fazla seçenek ile, verimli iş birliği içinde gelirlerimize ve büyümemize ivme kazandıracaklar."

Sabre Travel Solutions (Seyahat Çözümleri) CCO'su Roshan Mendis ise gelişmeyi şu sözlerle yorumladı: "Emirates ile uzun süredir devam eden iş ortaklığımızı yenilemekten çok mutluyuz. Sözleşme, seyahat değer zinciri boyunca var olan tüm unsurların faydalanabileceği sürdürülebilir bir dağıtım modeli sunma konusundaki kararlılığımızı ortaya koyuyor. Her iki taraf arasında yapılan özenli ve titiz görüşmelerin bir meyvesi olan yeni sözleşmemiz sayesinde hem Emirates hem de yolcular büyük fayda görürken, sektörün kendine gelmesi açısından hayati öneme sahip bir konu olarak, satın alma sürecindeki karmaşık yapı da bertaraf edilmiş olacaktır."
Yeni sözleşmenin yanı sıra Sabre, ağ planlaması, gelir optimizasyonu ve pazar istihbaratı gibi alanlarda sektöre öncülük eden bir dizi çözümü vasıtasıyla ileri düzeyde satış, veri ve analitik yetkinlik konularında da Emirates ile iş birliği yapmaya devam edecek.Diğer Haberler
BIST 100 ENDEKSİ BUGÜN %0.08 YÜKSELDİ (1398), TOPLAM GÜNLÜK İŞLEM HACMİ 19 MİLYAR 435 MİLYON TL OLDU
AVUSTRALYA TİCARET BAKANI: AB İLE TİCARET ANLAŞMASININ 2022 SONUNA KADAR YAPILMASINI BEKLİYORUZ
NORVEÇ İŞÇİ PARTİSİ LİDERİ: İŞÇİ PARTİSİ VE MERKEZ PARTİSİ AZINLIK KOALİSYON HÜKÜMETİ KURMAK İÇİN ANLAŞTI
İHLAS GAZETECİLİK: "KARTON AMBALAJ KUTU ÜRETİM TESİSİ" YATIRIMI YAPMAYA BAŞLANILMASINA VE İSTANBUL'DA AMBALAJ VE BASKI İŞLERİ İLE İŞTİGAL EDECEK BİR ŞUBE AÇILMASINA KARAR VERİLDİ
KOZA ALTIN, İPEK DOĞAL ENERJİ VE KOZA ANADOLU ŞİRKETLERİNİN GENEL MÜDÜRLÜK GÖREVİNE MAHMUT ÇELİK ATANDI
Facebookta Paylaş