Gün Ortası Bülteni (Yatırım Finansman Menkul Değerler)

BIST-100 Endeksi:
BIST100 endeksi ilk seansı, %0.53 oranında düşüş ve 1.530 mln TL işlem hacmi ile 88.664 seviyesinden kapadı. İlk seansı bankacılık endeksi %0,35, sanayi endeksi ise %0,66 oranında düşüş ile tamamladı.

Sıkışmanın iyiden iyiye belirginleştiği endekste tepki hareketlerinin etkili olması durumunda, 89.300 direnci önem kazanıyor. 88.500 desteği üzerinde tutunmanın sürmesi halinde alıcılı tarafta kalınabilir.

88.500'ün kırılma ihtimalini zayıf görsek de bu seviye altında fiyatlamalar kalıcı olduğu takdirde pozisyonlarda stop-loss'lra çalıştırılabilir.


 Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.

***Raporun Tamamı Ekteki Dosyada Bulunmaktadır***

                                  ***
                               Yasal Uyarı
 
 Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti ; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabılır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Facebookta Paylaş