RealClearPolitics anketine göre Trump ulusal bazda Biden’ın 9.7 puan gerisindeyken, kritik eyaletlerde ise 5-7 puan civarında Biden lehine bir fark var- bloomberght.com

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre; Demokratların Başkan adayı Joe Biden'ın anketlerde farkı açşmasıyla birlikte Başkan Donald Trump'ın Kasım ayında yapılacak seçimlerde kazanma şansı giderek azalıyor
2016 seçimlerinden çıkarılan ders "Donald Trump’ı asla hafife alma" olsa da, Trump’ın yeniden Başkan seçilmesi Joe Biden’ın gittikçe arayı açması ve seçmenin koronavirüs pandemisiyle mücadeleden memnun olmamasıyla birlikte giderek zorlaşıyor.

RealClearPolitics anketine göre Trump ulusal bazda Biden’ın 9.7 puan gerisindeyken, kritik eyaletlerde ise 5-7 puan civarında Biden lehine bir fark var. Seçimlere 25 gün kalmışken, Trump kaybettiği bir zemini nasıl bir başarıya çevirebilir bu tam olarak belli değil.

Trump, Biden ile haftaya yapılacak olan Başkanlık tartışmasını online olarak görüntülü yapmayı reddederek seçimin gidişatını değiştirecek son birkaç şansından birini daha harcadığında mücadele daha da zorlu bir hale geldi.
  
 Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/trump-in-kazanma-sansi-giderek-azaliyor-2266237Facebookta Paylaş