Toplam iç borç çevirme oranları (Tablo)



(Milyar TL)İç Borç ServisiAnapara Faizİç BorçlanmaTOPLAM İÇ BORÇ ÇEVİRME ORANI (%)
2021Ocak36,717,119,624,366,3
Şubat (***)43,435,97,555,2127,1
Mart (**)28,921,87,123,280,2
Nisan (**)37,628,78,933,588,9
Mayıs (***)56,347,58,840,071,1
Haziran (**)31,925,76,129,793,2
Temmuz (***)54,035,018,956,9105,3
Ağustos11,12,48,722,6203,2
Eylül35,327,18,232,993,1
Ekim (**)45,736,79,033,172,3
Kasım11,10,011,113,6122,2
Aralık28,823,55,314,450,0
Ocak - Aralık420,9301,4119,4379,290,1
2022Ocak (**)52,243,38,859,3113,7
Şubat64,330,533,849,176,4
Mart31,517,414,031,6100,5
Nisan22,614,77,936,0159,1
Mayıs (**)53,041,311,757,5108,7
2022 yılı Mayıs ayında TL cinsi iç borç çevirme oranı %98'dir.


Facebookta Paylaş