VİOP Bülten (Ata Yatırım Menkul Kıymetler)

Şubat vade sözleşmelerinin grafikte görüldüğü yükseliş trendinin direnç noktasını test etmiştir.
· Sözleşmelerin yeni güne hafif pozitif açılış ile başlayacağını düşünüyoruz. Açılışın ardından 129,500 direnç noktasını kırması durumunda 130,000 ardından 131,500 direnç noktalarına kadar yükselişlerini dürdürebilir.
· Sözleşmelerde yükselişlerin yavaşlaması direnç noktalarında satışların hızlanmasını bekliyoruz. Teknik göstergeler aşırı alım bölgesinde seyretmektedir. Kar satışlarının artması durumunda geri çekilmeler hızlanabilir. Geri çekilmelerde 128,500 destek noktasının altında 127,500 destek noktasını takip edeceğiz.

Murat Barışık
 Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.
 www.atayatirim.com.tr/
  

                                  ***
                               Yasal Uyarı
 
 Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti ; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabılır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Facebookta Paylaş