VİOP Günlük Bülten (Ata Yatırım)

Ekim vade endeks sözleşmeleri yatay bant içerisinde işlemlerini sürdürmektedir. Sözleşmeler 1.500 seviyesinin üzerinde kapanış gerçekleştirmiştir.
" Sözleşmelerin yeni güne hafif pozitif açılış ile başlayacağını düşünüyoruz. Açılışın ardından sözleşmelerin 1.515 seviyesine doğru yükselişlerini sürdüreceğini düşünüyoruz. 1.515 direnç noktası önemli direnç noktasıdır. 1.515 seviyesinin kırılması durumunda yükselişlerin hızlanacaktır. 1.515 seviyesinin üzerinde 1.525 seviyesini hedefleyebiliriz.
" Sözleşmelerde destek noktamız 1.500 seviyesi olacaktır. 1.500 seviyesinin altında geri çekilmelerde destek noktamız 1.490 seviyesidir.

 Murat Barışık
 Ata Yatırım Araştırma
 Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.
 www.atayatirim.com.tr/

                                  ***
                               Yasal Uyarı
 
 Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti ; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabılır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Facebookta Paylaş