VİOP Günlük Bülten (Ata Yatırım)

Ekim vade endeks sözleşmeleri düşüş trendi içerisinde işlemlerini sürdürmektedir. Ana trendinde destek noktasına kadar gerilediğini görmekteyiz.

 Sözleşmelerin yeni güne yatay açılış ile başlayacağını düşünüyoruz. Açılışım ardından 1.560 direnç noktasına doğru tepki alımlarının gelmesini bekleyebiliriz. 1.560 direnç noktasını kırması durumunda 1.570 seviyesini takip edeceğiz.

 Sözleşmelerde geri çekilmelerin hızlanması ve 1.550 destek noktasının kırılması durumun da 1.540 seviyesini takip edeceğiz.


 Murat Barışık
 Ata Yatırım Araştırma
 Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.
 www.atayatirim.com.tr/

                                  ***
                               Yasal Uyarı
 
 Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti ; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabılır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.