VİOP Günlük Bülten (Ata Yatırım Menkul Kıymetler)

Haziran vade endeks sözleşmelerinde dün direnç noktasında gelen satışlar ile geri çekilmeler yaşamıştır.

Sözleşmelerin yeni güne hafif pozitif açılış ile başlayacağını düşünüyoruz. Açılışın ardından 1.495 - 1.500 bandına doğru yükselişler yaşanabilir. 1.500 direnç noktasını kırması durumunda 1.510 seviyesi yeniden direnç noktası olarak takip edeceğimiz seviye olarak karşımıza çıkacaktır.

Sözleşmeler 1.500 direnç noktasının altında kaldığı süre boyunca yükselişler sınırlı kalacaktır. Geri çekilmelerde 1.485 destek noktasının kırılması satışları 1.475 ardından 1.465 seviyesine kadar devam edebilir.

Murat Barışık
 Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.
 www.atayatirim.com.tr/
  

                                  ***
                               Yasal Uyarı
 
 Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti ; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabılır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Facebookta Paylaş