BtcTurk: 100 milyon TL’ye ulaşma hedefiyle, büyüklüğüne bakılmaksızın kullanıcıların bağış miktarı kadar bağış ekliyoruz

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:
 
Devletimizin ilgili kurumlarıyla iş birliği halinde depremzedelere yönelik yardımlar için elimizden gelen her türlü desteği sunmaya devam ediyoruz. Başta AFAD olmak üzere KIZILAY, HAYATA DESTEK, TİDER ve TOG gibi sivil toplum ve yardım kuruluşlarına, kriptopara yardım cüzdanları oluşturup teslim edilmişti.
 
Hesabınızdan kolayca Türk Lirası bağışlayabilirsiniz
 
Şimdi ise BtcTurk hesapları üzerinden bağış yapmak isteyen kullanıcılarımıza Türk lirası varlıklarını doğrudan bağışlama imkânı sunuyoruz. BtcTurk ve BtcTurk PRO kullanıcıları, BtcTurk mobil uygulamasında, BtcTurk PRO mobil uygulaması, web uygulaması ve mobil web üzerinden kendi hesaplarında bulunan Türk lirası varlıklarını AFAD, AKUT, KIZILAY, Hayata Destek, Nef Vakfı, TİDER ve TOG’a ait olan hesaplara gönderebilir. BtcTurk mobil uygulamasından TL Cüzdanım ekranından, BtcTurk PRO’da ise Yatır-Çek ekranında ‘Türk lirası Çek’ menüsünden bağış yapılmak istenen kurumu seçerek doğrudan kurumun banka hesabına bağışta bulunabilirler.
 
BtcTurk “Biriz Beraberiz” sloganıyla kullanıcılarının adına yardım tutarı kadar bağış ekleyerek AFAD, AKUT, KIZILAY, Hayata Destek, Nef Vakfı, TİDER ve TOG’a yardım iletmeyi sürdüreceğini ve hedeflerinin kullanıcıları ile birlikte 100 milyon TL bağış miktarına ulaşmak olduğunu belirtti.
 
Bağış sayfasına https://pro.btcturk.com/deprem-bagis linkinden ulaşabilirsiniz.Diğer Haberler
Çin Ticaret Bakanlığı : Çin, ABD Hazine Bakanı Yellen'in Çin'i ziyaret etme arzusunu memnuniyetle karşılıyor
Almanya'nın 10 yıllık tahvil faizi enflasyon verilerinin ardından 6.0 baz puan düşüşle %2.307 seviyesine geriledi
TCMB 2 hafta vadeli 1.5 milyra dolar tutarında döviz karşılığı TL swap ihalesi açtı
TCMB 2 hafta vadeli 500 milyon euro tutarında döviz karşılığı TL swap ihalesi açtı
TCMB 1 ay vadeli 400 milyon dolar tutarlı döviz karşılığı TL swap ihalesi açtı
Facebookta Paylaş