Twitter, reklamsız haber içeriği sunan Scroll’u satın aldı- bloomberght.com

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre; Twitter, haber sitelerini reklamsız olarak takip etmeyi sağlayan start-up Scroll’u satın aldı. Twitter, yeni bir abonelik sistemi yapmayı planladıklarını belirtti.

BuzzFeed, USA Today, Atlantic gibi web siteleriyle çalışan Scroll adlı girişim, abonelerine bu siteleri reklam olmadan ziyaret etme olanağı sağlıyor.

Twitter’dan konu hakkında bugün yapılan açıklamada, Scroll’un 13 kişilik ekibinin bünyelerine katılacağını ve Scroll’un geçici olarak yeni abonelikleri durduracağını belirtti. Açıklamada Scroll’un reklam ve pop-up’lar olmadan sadece içerik sunarak iyi bir okuyucu deneyimi sağladığı ifade edildi.

Anlaşmanın detaylarına ilişkin ise bilgi verilmedi.
  
 Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/twitter-2279740Diğer Haberler
RUSYA, 5 HAZİRAN İLE 31 AĞUSTOS ARASINDA KARABUĞDAY İHRACATINI ASKIYA ALACAK- KARARNAME
DRAGHI: İTALYA'DA TURİZMİNİN MAYIS ORTASINDA AÇILACAĞINI UMUYORUM
Merkez Bankası'nın bir sonraki iş günü için açıkladığı geçici rezerv -87955,6 milyon TL
MASAK: YÜKÜMLÜLER, MÜŞTERİNİN TANINMASINA İLİŞKİN ESASLAR KAPSAMINDA; İŞLEM YAPILMADAN ÖNCE, İŞLEM YAPANLAR İLE NAM VEYA HESAPLARINA İŞLEM YAPILANLARIN KİMLİKLERİNİ TESPİT ETMEK VE GEREKLİ DİĞER TEDBİRLERİ ALMAK ZORUNDA
MASAK TEBLİĞİ: KRİPTO VARLIK HİZMET SAĞLAYICILARIN TABİ OLDUKLARI YÜKÜMLÜLÜKLER, MÜŞTERİNİN TANINMASI, ŞÜPHELİ İŞLEM BİLDİRİMİ, BİLGİ VE BELGE VERME, DEVAMLI BİLGİ VERME İLE MUHAFAZA VE İBRAZ OLARAK SAYILABİLİR
MISIR FİYATI TEDARİK ENDİŞELERİYLE 2013'TEN BERİ İLK KEZ 7 DOLAR/BUSHELE ÇIKTI
MERKEL, İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ REFORM YASASININ KABİNEYE GELECEK HAFTA GİTMESİNİ BEKLİYOR -KAYNAKLAR
Facebookta Paylaş